Zakázkový 3D tisk

Máme pro vás skvělou zprávu! Nejenže v našem obchodě nabízíme širokou škálu hotových 3D tiskových výrobků, ale také poskytujeme služby 3D tisku na míru. Stačí nám poslat požadavek na tisk svého vlastního modelu a my se o zbytek postaráme.

Jak to funguje? Nejprve vaši poptávku důkladně analyzujeme a na základě toho vám připravíme cenovou nabídku. Jakmile s námi podmínky tisku odsouhlasíte, můžeme se pustit do práce.

Pro výrobu využíváme technologii 3D tisku FFF/FDM, což znamená postupné vytváření objektu vrstvením plastové tiskové struny. Nejčastěji pracujeme s materiály jako PLA nebo PETG, nicméně v závislosti na potřebách a účelu výrobku můžeme vybrat i jiný typ materiálu.

V blízké budoucnosti obohatíme naši nabídku o fotopolymerový tisk, zvaný také SLA nebo DLP, při kterém se objekt tvoří ztvrdnutím resinu pomocí UV světla. Tato technika sice disponuje menší tiskovou plochou, ale na oplátku poskytuje extrémně detailní zpracování.

Každá z těchto technik má své specifické výhody a nevýhody, o kterých se můžete dozvědět více v našich příslušných článcích níže.

Cena za naše služby je ovlivněna různými faktory, mezi které patří rozměry objektu, typ použitého materiálu, doba tisku, kvalita výsledného tisku, využitá technologie, energetická náročnost, pracovní zdroje, případné další úpravy výrobku a samozřejmě také náklady na dopravu.

Pokud nemáte k dispozici vlastní 3D model pro tisk, můžeme vám pomoci ho najít na jedné z níže uvedených stránek. Nebo nám jednoduše popište objekt a my se pokusíme najít jeho model za vás. Méně komplikované předměty jsme schopni pro vás navíc vymodelovat sami, a to na základě vašeho výkresu.