Moderní deskové hry 8 - závěr série

Kde hledat další informace?

Jestliže jste si užili naše putování skrze různé žánry dnešních společenských her, možná se chcete ponořit do detailů ještě hlouběji. Existuje celá řada zdrojů, které vám mohou pomoci lépe pochopit, jaké hry jsou k dispozici, jak se hrají, a dokonce i jak je můžete sami vytvořit.

1. BoardGameGeek – Nejspolehlivější databáze deskových her na internetu, která kromě hodnocení her obsahuje také podrobné informace o pravidlech a strategiích.

2. Shut Up & Sit Down – Tato stránka nabízí podrobné recenze deskových her, podcasty a všechny druhy herních doporučení.

3. The Dice Tower – YouTube kanál, který poskytuje recenze deskových her, novinky a rozhovory s tvůrci her.

Doporučení pro nákup deskových her online a v kamenných obchodech

Doba, kdy byly deskové hry dostupné jen ve specializovaných obchodech, je naštěstí dávno pryč. Dnes lze kvalitní hry sehnat snadno jak online, tak v kamenných prodejnách.

Jestliže hledáte hru online, budeme rádi, když si vyberete nějakou pěknou hru přímo od nás. Důležité je vždy se podívat na recenze a hodnocení her, aby jste měli jistotu, že hra bude vyhovovat vašim požadavkům.

V případě, že máte raději osobní výběr, doporučuji navštívit specializované kamenné obchody s deskovými hrami, kde vám zkušení prodejci pomohou s výběrem a často mají k dispozici ukázkové verze her, které si můžete před nákupem vyzkoušet.

Jaké jsou vaše oblíbené hry?

Děkujeme, že jste se nás doprovodili na této cestě světem deskových her v sérii o moderních deskových hrách. Nyní bychom rádi slyšeli vaše názory. Jaké jsou vaše oblíbené hry? Jaké hry byste doporučili ostatním? Jaké jsou vaše zkušenosti s hraním deskových her? Máte nějaké tipy a triky, které byste chtěli sdílet?

Na našem blogu máme radost z každého příspěvku, každého komentáře. Každý z vás přináší do naší komunity nový pohled, novou zkušenost, nový příběh. Proto vás zveme, abyste se s námi podělili o své dojmy a postřehy. Těšíme se na vaše příspěvky a na další putování světem deskových her společně s vámi!