O nás - náš příběh

Jako dlouholetý nadšenec do nových technologií jsem si paradoxně všiml, že s přibývajícími roky se mi stále více nelíbí, jaký dopad má technologie na naše vztahy a volnočasové aktivity. Po mnoho let zastávám vedoucí pozici v průmyslu, kde denně trávím několik hodin u monitoru a na telefonu. Když se vrátím domů, vidím své děti zabrané do počítače nebo tabletu a manželku, která ráda ve volné chvíli zabrousí na sociální sítě, kde sleduje krátká vtipná videa. Jsme u nás dva dospělí a tři děti, z nichž nejmladší sleduje pohádky v televizi. Takto jsme společně a přesto každý sám trávili mnoho času. Ale tak by to být přeci nemělo!

Moje vášeň pro technologii a schopnosti v průmyslu mě přivedly k 3D tisku. Rád tvořím něco originálního, co může někomu udělat radost nebo nějak pomoci. V práci jsem se setkal s kolegou, který je zapálený hráč deskových her. Ukázal mi svět těchto her a představil mi je jako možnou cestu, jak se oprostit od elektronických zařízení a znovu strávit čas s rodinou zábavným způsobem. Toto je cesta, jakou můžeme opět trávit čas společně a zábavně. Nebo alespoň tím začít.

A tak vznikl projekt Zábavné Hry. Moje touha rozšířit tuto myšlenku vedla k tomu, že vám chci nabídnout nejmodernější společenské hry, které už dávno překročily hranice klasických her jako Člověče, nezlob se, Dostihy a sázky nebo Monopoly. Dnešní hry nabízejí širokou škálu prvků, které uspokojí každého hráče. Ať už máte rádi prvky náhody, strategické hry, rychlé hry, hry s kostkami nebo kartami, každý herní styl má své kouzlo a stojí za vyzkoušení. Všechny moderní hry jsou navíc nádherně graficky zpracované, což zaujme nejen mladší hráče.

Můj projekt spojuje mou vášeň pro 3D tisk a deskové hry. Byl jsem překvapen, kolik hráčů deskových her hledá výrobu různých plastových doplňků, jako jsou tokeny, figurky nebo herní pomůcky, které jejich oblíbenou hru něčím ozvláštní nebo urychlí přípravu hry.

Rád vás vítám v mém obchodě, kde můžete zakoupit novou zábavnou hru pro vás a vaši rodinu či přátele. Těším se na vaše názory a zkušenosti s hrami v hodnocení produktu, určitě to pomůže ostatním hráčům s výběrem správné hry pro ně. Nabízíme mnoho zábavných, nádherně zpracovaných deskových her za skvělé ceny. Pokud najdete některé tituly levněji jinde, dejte mi to prosím vědět do e-mailu. Snažím se nabízet férové ceny, ale je to závislé na našem dodavateli a jeho férovosti vůči nám. Vydělané peníze rádi investujeme do našich zákazníků prostřednictvím věrnostního programu, který vám umožní ušetřit na dalším nákupu. Moje priorita je spokojený zákazník, který se k nám rád vrací.

Děkuji, že jste navštívili můj obchod a přeji vám hodně zábavy.

Ing. Michal Hanuš
zakladatel služby