-10% Novinka Předprodej
12 bodů do věrnostního systému

Cena
1 259 Kč

Běžná cena
1 399 Kč

Ušetříte
10% (140 Kč)

Výrobce
Old Dawg

Kód produktu
P00651

Předprodej - S radostí vám oznamujeme, že tento produkt je momentálně v předprodeji. Už teď je na cestě do našeho skladu a jakmile k nám dorazí, okamžitě ho připravíme k odeslání. Váš zájem o něj nás velmi těší!
ks
(0 ks na skladě)

Feed the Kraken je dedukční hra se třemi asymetrickými frakcemi.
Všichni hráči mohou sedět na stejné lodi, ale chtějí plout různými směry! Věrní námořníci musí loď bezpečně dopravit na pevninu, zatímco piráti touží tajně vmanévrovat loď do Bermudského trojúhelníku. Mezitím má šílený kultista plné ruce práce s přesvědčováním části posádky, aby mu pomohla vyvolat z hlubin moře jejich temného pána - Krakena, který je všechny zachrání. Více

Popis hry

Předprodej srpen 2024

Lodní deník, 8. října 1695:

Kvůli několika nešťastným událostem jsem po cestě sem ztratil polovinu posádky. Druhá polovina uvěřila, že je naše loď prokletá, a opustila mě, sotva jsme přistáli v maličkém přístavu, abychom doplnili pitnou vodu. Potřeboval jsem najmout šikovnou posádku, abych tuhle cestu dokončil, a shodou okolností se mi ji podařilo najít v místní taverně. Zdá se však, že někteří z těch lidí mají s mojí lodí jiné plány...

Ve hře Nakrmte Krakena každý hráč obdrží tajnou roli buď námořníka, piráta, nebo vůdce kultu, a pokusí se využít všech dostupných prostředků k nasměrování lodě vstříc cíli dle své frakce. V každém kole loď popluje jedním ze třech možných směrů – který to však bude?

Hráči se budou střídat na postech kapitána, poručíka a kormidelníka. Každý z nich má možnost ovlivnit kurs lodě. Hráči se budou podrobovat prohledávání kajut, zažívat nemilosrdné vzpoury, umlčovat hrozící protivníky a možná se stanou i svědky obětování prastarému bohu Krakenovi.

Všichni budou muset využít své dedukční schopnosti ve snaze zjistit, komu v tomto prokletém dobrodružství věřit.

Parametry
Jazyk Česky
Věk od 12
Počet hráčů 5 - 11
Minimální počet hráčů 5
Maximální počet hráčů 11
Herní doba 45 - 90 minut
Rok vydání 2022