Soutěže o zábavné hry

Vítáme Tě v naší vzrušující kategorii soutěží o deskové hry! Každý měsíc přinášíme nové soutěže, ve kterých můžeš vyhrát skvělé ceny spojené s deskovými hrami. Nenech si ujít příležitost získat exkluzivní hry, bonusy a výhody, které jsou k dispozici pouze našim věrným zákazníkům. Soutěže jsou navrženy tak, aby byly zábavné a přístupné pro všechny úrovně hráčů, takže se nemusíš obávat, že bys byl v něčem omezen.

Přidej se k naší komunitě deskových hráčů, kde se můžeš podělit o své zkušenosti, tipy a triky a najít nové přátele se stejnou vášní pro deskové hry. Nezapomeň se pravidelně vracet, abys nezmeškal žádné novinky a šanci vyhrát úžasné ceny.

Takže, na co ještě čekáš? Připoj se k našemu věrnostnímu programu a vstup do světa soutěží o deskové hry, který nabízí nejen hodiny zábavy, ale také možnost vyhrát skvělé odměny. Těšíme se na Tvou účast a přejeme hodně štěstí!

Soutěž o Papírové moře - březen 2024

V rámci březnové soutěže na našem e-shopu můžete získat karetní hru Papírové moře od Míndoku. Jeden kus hry získá 10. registrovaný zákazník za svou objednávku v období soutěže a druhý kus bude vylosován náhodně z ostatních objednávek. Přejeme všem soutěžícím hodně štěstí a děkujeme za vaši podporu. Sledujte soutěžní článek na našem e-shopu.


Vánoční soutěž 2023

Vánoční soutěž 2023

"Vánoční štěstí s deskovými hrami"! Nakupujte u nás v průběhu prosince a mějte šanci vyhrát úžasné deskové hry. První hra, Harry Potter: Mdloby na tebe!, patří zákazníkovi, který u nás utratí nejvíce peněz. Druhá hra, Na Prodej od TLAMA games, čeká na 20. objednávku. A třetí hru, Bang! od Albi, vylosujeme z našich registrovaných zákazníků. Připojte se k soutěži a mějte možnost získat tyto skvělé hry! Přejeme Vám hodně štěstí a příjemné vánoční svátky plné zábavy!