-10% Novinka Předprodej
5 bodů do věrnostního systému

Cena
539 Kč

Běžná cena
599 Kč

Ušetříte
10% (60 Kč)

Výrobce
Old Dawg

Kód produktu
P00652

Předprodej - S radostí vám oznamujeme, že tento produkt je momentálně v předprodeji. Už teď je na cestě do našeho skladu a jakmile k nám dorazí, okamžitě ho připravíme k odeslání. Váš zájem o něj nás velmi těší!
ks
(0 ks na skladě)

Průzkumníci jsou odvážní lidé, kteří razí stezky v přírodě a odvážně se na ně vydávají. Ať už v turistických botách, na kolech nebo u řeky, tito houževnatí cestovatelé se snaží ukojit svou neukojitelnou touhu po dobrodružství. S malebnou divočinou stále před sebou a čerstvě vytyčenou cestou v patách nesmí zapomenout nakonec najít cestu zpět do tábora. Vždy je totiž třeba prozkoumat nové prostředí, podniknout další výpravy a prorazit další stezky. Více

Popis hry

Předprodej srpen 2024

Průzkumníci jsou odvážní lidé, kteří objevují a tvoří stezky v přírodě. Ať už turistickými botami, cyklistickými koly nebo pádly na řece, tito houževnatí cestovatelé se snaží nakrmit svou neukojitelnou touhu po dobrodružství. S malebnou divočinou, která je stále před námi, a čerstvě zmapovanou stezkou v patách, člověk nesmí zapomenout najít cestu zpět do tábora. Protože stále existují nová prostředí k prozkoumání, další expedice, které je třeba podniknout, a další cesty, které je třeba pro lidstvo proklestit.

Ve hře Průzkumníci hráči soutěží o to, kdo získá co nejvíce bodů budováním smyček pro cyklistiku, pěší turistiku a kajaky z odpovídajících typů kempů. V každém kole je hráčům rozdáno osm karet stezek, z nichž si vyberou dvě, které vyloží před sebe, a zbylé předají dalšímu hráči. Takto to všichni hráči udělají v rámci kola třikrát. Karty musí být umístěny vedle již ležících karet nebo je musí překrývat. Zatímco hráči mohou využít své štěstí tím, že se zaměří na budování dlouhých a propracovaných stezek, body získají pouze uzavřené smyčky, které začínají a končí v odpovídajícím kempu. Hráči také soutěží o splnění karet průběžných i závěrečných cílů. Po čtyřech kolech hra končí a vyhrává hráč s největším počtem bodů z uzavřených smyček a karet cílů.

Obsahuje i rozšíření "Zvířata" a sólo mód.

Parametry
Jazyk Česky
Věk od 8
Počet hráčů 1 - 4
Minimální počet hráčů 1
Maximální počet hráčů 4
Herní doba 30 minut
Rok vydání 2023