Disney Lorcana - Shimmering Skies - Starter Deck Emerald & Steel

Novinka Předprodej
4 body do věrnostního systému

Cena
499 Kč

Výrobce
Ravensburger

Kód produktu
P00696

Předprodej - S radostí vám oznamujeme, že tento produkt je momentálně v předprodeji. Už teď je na cestě do našeho skladu a jakmile k nám dorazí, okamžitě ho připravíme k odeslání. Váš zájem o něj nás velmi těší!
ks
(0 ks na skladě)

Každý startovací balíček Disney Lorcana obsahuje vše, co hráč potřebuje, aby mohl začít hrát proti jinému hráči, který má svůj vlastní balíček. Díky těmto balíčkům hráči poznají bohatý příběh a rozmanité postavy hry Disney Lorcana. Více

Popis hry

Předprodej srpen 2024

Každý startovací balíček Disney Lorcana obsahuje vše, co hráč potřebuje, aby mohl začít hrát proti jinému hráči, který má svůj vlastní balíček. Díky těmto balíčkům hráči poznají bohatý příběh a rozmanité postavy hry Disney Lorcana.

Pro sadu Disney Lorcana: Shimmering Skies jsou k dispozici dva startovací balíčky. Každý balíček má 60 karet a obsahuje karty dvou inkoustů, z nichž každý má svůj vlastní herní styl. Jedná se kombinace smaragdového inkoustu s ocelovým a ametystového s rubínovým.

Každý startovací balíček obsahuje:

  • 1 předpřipravený balíček o 60 kartách včetně 2 prémiových fóliových karet
  • 11 herních žetonů
  • 1 papírovou hrací podložku
  • 1 papírový sledovací žeton
  • pravidla pro rychlý start
  • 1 bonusový booster pack s 12 náhodně vybranými kartami

Tento balíček kombinuje přizpůsobivou povahu smaragdových postav, které používají svůj důvtip k překvapení protivníků, s oddanými ocelovými postavami, které jsou silné tváří v tvář výzvám.

Parametry
Jazyk Anglicky
Věk od 8
Počet hráčů 2 - 6
Minimální počet hráčů 2
Maximální počet hráčů 6
Herní doba 20 - 30 minut
Rok vydání 2024

Příslušenství8